| PrajituricaCuFrisca a întrebat:

happy
Am o întrebare destul de complexă:

Atunci când îmi înregistrez vocea sună foarte diferit. (Știu, veți spune că mi-se pare.) Eu vreau să mă înregistrez cântând iar vocea sună extrem de pițigăiată... nu ca în realitate. sad
Ce program să folosesc s-o mai scap de pițigăială și cu ce procent? Cine vrea să discute mai pe larg să-mi lase id-ul de messenger pe privat!

Răspuns Câştigător
| YoonaSNSD a răspuns:

Un microfon bun, niste casti bune. Oricum... orice de calitate buna happy

3 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Dacă te înregistrezi cu un microfon de plastic câștigat la pufuleți nici n-are cum să se audă ca în realitate.
Ia-ți o sculă mai bună, ceva de calitate și o să vezi că sună mai bine.

| YoonaSNSD a răspuns:

Daca te inregistrezi cu un telefon sau un aparat de calitate joasa sau medie nu va suna la fel vocea ta.

| PrajituricaCuFrisca explică (pentru YoonaSNSD):

Cu ce îmi recomanzi să mă înregistrez?

| YoonaSNSD a răspuns (pentru PrajituricaCuFrisca):

Un microfon bun, niste casti bune. Oricum... orice de calitate buna happy