| TheQueen1 a întrebat:

Atunci cand vorbesc imi aud vocea intr-un anumit fel si cand ma inregistrez cu telefonul se aude total diferit. Pe telefon vocea mea suna mai subtire, mai pitigaiata, nu stiu cum sa zic. Si nu imi place deloc vocea mea cand ma inregistrez, nu stiu de ce. Mi se pare subtire, ciudata, poate pentru ca nu sunt obisnuita cu ea. laughing
P.S. sunt fata.
Dece mi se aude voceea diferit? Voua vi se intampla la fel?

8 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Am impresia ca este alt act de trollingrolling on the floor)). Se mai intampla, o aud si eu altfel, toti ne auzim vocile ciudat prin telefoane.

| TheQueen1 explică (pentru Drimmero):

Nup. Asta e o intrebare serioasa! tongue laughing nu e troll

| Drimmero a răspuns (pentru TheQueen1):

Ti-am urmarit cateva intrebari ieri, pareai intr-o trolleala spontana. Cat despre vocea auzita in inregistrari/telefoane, da, cu totii o auzim altfel!

| TheQueen1 explică (pentru Drimmero):

Imi urmaresti intrebarile?! Uraaa, esti unul dintre admiratorii mei! :* Te puup
Si daca esti si admiratorul meu sa stii ca imi poti trimite buchete de trandafiri :* mi-ar face placere laughing

| Drimmero a răspuns (pentru TheQueen1):

rolling on the floor)))) Trolling level! Cat despre trandafiri, nu sunt gay. Nu stiu daca ma pot numi ''admirator'', doar am vazut intrebarile puse de tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu doar ție, ci tuturor. Vocea unor e chiar frumoasă înregistrată...la mine nu, pare cum că aș avea 5 ani laughing

| TheQueen1 explică:

Si cei din jur cum imi aud vocea?