| Biaix a întrebat:

happy Am o intrebare in legatura cu o melodie, am auzit-o odata intr-un film si de atunci o tot fredonez dar am cautat si pe YouTube dar nu am gasit
Ceva de genu "Tell me what you want from me" sau ceva legat de tell me. daca stiti puteti sa lasati link? Multumesc! Dau funda "salvatorului" meulaughing

Răspuns Câştigător
| Biaix explică (pentru MoruAndrei):

Mersi...doar ca asta nu e originalul.Dar cu ajutorul tau tot am gasit melodia big grin Multumesc :*

| MoruAndrei a răspuns (pentru Biaix):

Nu ai pentru ce. :*