| NickiMary14 a întrebat:

Am o intrebare pentru cei care le place sa faca karaoke. Mi-am downloadat Karafun si nu stiu cum sa fac sa lase de la cap la coada melodiei! Nu stiu cum sa va explic, ca, am in lista aceea multe melodii si nu stiu cum si unde sa setez cand pun o melodie sa inceapa de la cap la coada! Stiti cumva cum sa fac? happy

2 răspunsuri:
| cosmin1211 a răspuns:

"...cei carora le place sa faca..."

| NickiMary14 explică (pentru cosmin1211):

Aaahh scuzati-ma, am gresit! Nu prea eram atenta cand scriam! Ma rog, ati inteles ce vroiam sa zic!