| BLADEMATE99 a întrebat:

am o problema cu youtube, se incarca greu videoclipul si trebuie sa dau refresh de multe ori la pagina ca sa se incarce...ar putea fi de la flash player?

Răspuns Câştigător
| most2315 a răspuns:

Incerca sa upgradezi flash player daca nu reinstealeaza beowserul actual
fundabig grin

| BLADEMATE99 explică (pentru most2315):

O sa incerc...

| BLADEMATE99 explică (pentru most2315):

P.S: Asa imi face pe toate browserele instalate...

| BLADEMATE99 explică (pentru most2315):

Mda...am descoperit ca aveam deja facut update-ul, dar e de la versiunea de Flash Player, inainte de update nu mi-a facut asa, dar primesti funda pentru. ca e singura metoda...