| JeStieKungFuDaNuStieKarate a întrebat:

Salut, de fiecare data cand intru pe youtube, sa urmaresc un serial, sau sa vad ceva, nu mi se incarca videoclipu (stiti voi bara aia pe care ruleaza videoclipul) si nu stiu ce sa-i fac, dau cate un refresh si se incarca un pic mai mult, am instalat si Adobe flash player ultima versiune, nu stiu ce trebuie sa mai fac. Cine ma poate ajuta primeste funda!

Răspuns Câştigător
| stlucian a răspuns:

Reactualizeaza/update Adobe flash player

http://get.adobe.com/flashplayer/

DEBIFEAZA McAfee Security Scan Plus!

4 răspunsuri:
| Iris1997 a răspuns:

Internetul tau e cam slab si nu incarca cum trebuie video-clipul, langa bara aia care se incarca ai o iconita pentru setari, intra acolo si da rezolutia cat mai mica.

| JeStieKungFuDaNuStieKarate explică (pentru Iris1997):

Am dita mai calculatoru, 6 gb ram deci viteza lui e buna, viteza internetului e de 100 mb/s... acum 1 luna mergea struna n-aveam treaba
dar a aparut ceva de la Adobe si nu a mai mers

| JeStieKungFuDaNuStieKarate explică (pentru stlucian):

Mda, nu am reusit sa faca asta, il am instalat in calculator de mai bine de 1 luna impreuna cu Mypc backup, si nu stiu cum sa le sterg din calculator, crezi ca asta e cauza?

| stlucian a răspuns (pentru JeStieKungFuDaNuStieKarate):

De obicei da pentru ca Adobe e necesar la youtube!

Daca nu, dezinstaleaza-l cu revouninstaller si instaleaza-l din nou

| stlucian a răspuns (pentru JeStieKungFuDaNuStieKarate):

Reactualizeaza/update Adobe flash player

http://get.adobe.com/flashplayer/

DEBIFEAZA McAfee Security Scan Plus!