| Corinaa a întrebat:

:* am un tel nokia e71 si nu stiu ce are nu pot sa intru pe internet ( il am activat ) imi zice ceva de GPRS straight face ce pot face. FUNDAAA:*! scuze categoria laughing

Răspuns Câştigător
| PasareaNeagra a răspuns:

Deci ai instalat parametrii dar nu ai configurat ca parametrii sa fie si impliciti, intra in internet acolo acceseaza optiuni setari generale punct de acces bifeaza definit de utilizator si iti alegi reteaua care este si ar fi de dorit sa nu alegi mms sau modem dar sa alegi gprs sau daca e Orange e Orange IMO daca nu iti reuseste ma imi scrii mesaj te ajut cu placere, succes.