| deejayoo a întrebat:

Salut.am un Huawei g7010 si as vrea sa-mi activez internetu pe mobil de la vodafone.am luat setarile pentru internet, le-am activat dar cand vreau sa intru pe net imi zice ca aplicatia gprs nu este instalata sau ltceva de genu k conexiunea nu a reusit.stiti cumva ce sa-i fac sa-mi mearga? dau fundawinking

1 răspuns:
| soul2soull a răspuns:

Relatii cu clientii le spui ce telefon iti trimit un mesaj cu setarile deschizi mesajul iti spun ca e masaj cu setRI SI AL INSTALEZI..SAU DE INDRUMA EI