| Sindrex a întrebat:

as vrea sa stiu cum pot sa invat la chitara usor

pot sa invat sa cant la chitara foarte bine doar de pe net?

sau imi trebuie profesor neaparat?

2 răspunsuri:
| STEFANXxX a răspuns:

Pai nu e neaparat.Eu depilda am invatat de pe net si sa-ti zic timp de vreo 4 luni am invatat vreo 14 cantece si am compus 2. Dar nu era chiar asa de usor la inceput. Uite ce, cata pe o persoana care stie sa cante la chitara bine si intreab-o daca vrea sa te ajute.Eu asa am facut, doar ca mi-a aratat acordurile cum sa le i-au corect si alte chestii. Sper ca ti-am fost de ajutor.

| SanduDragos a răspuns:

Trebuie sa-ti iei un profesor deoarece el iti arata toate notele si este mai usor! Fundita?