| just99me a întrebat:

Salutari TPU happy imi puteti da un site sau o sugestie despre cum sa invat chitara? Am o chitara si as vrea sa invat sa cant la ea dar nu stiu cum. nu prea as vrea sa apelez la un profesor deci va rog sa ma ajutati big grin multumesc anticipat (funda!).

Răspuns Câştigător
| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Cauta lectii de chitara in limba romana pe YouTube.

4 răspunsuri:
| Maxiii a răspuns:

Cred ca aici ai putea invata, http://www.chordbook.com/guitarchords.php :)

| just99me explică (pentru Maxiii):

Ma refeream mai mult la cum as invata usor acordurile. cum trebuie sa tin degetele big grin