| ekofelina a întrebat:

Vreau sa invat sa cant la chitara, stiti vreun profesor in galati? trebuie sa imi cumpar neaparat o chitara de la inceput? debea mi-am convins parintii sa imi dea bani pentru a invata.

Răspuns Câştigător
| Nordic a răspuns:

Am inceput si eu sa invat de vreo 5 luni. Dar singur. De fapt invat de pe youtube. Nu e foarte greu daca iti place. Si mi se pare ca trebuie sa ai chitara ca sa te poti apuca. Nu cred ca-ti va da profesorul o chitara pe care sa exersezi.

2 răspunsuri:
| 985436982 a răspuns:

Pai cum vrei sa inveti sa canti la chitara fara chitara?laughing

| KristianaLee a răspuns:

Nu prea stiu profesori da stiu foarte bine ca fara chitara nu poti sa faci nimic iti spun din experienta prietenei mele