| Purgatoriu a întrebat:

Ce melodii imi recomandati? Ascult deja Papa Roach, Dimmu Borgir, Jesus on Extasy, Metalica, Depeche Mode, Linkin Park, Marilyn Manson, Placebo(imi plac f mult imi dau o stare de depresielaughing, Evanescene, P. O. D, Black Veil Brides, Red Hot Chili Peppers, Seether s. a. Nu ma dau in vand dupa trupe gen Apocalyptica sau Epica. Prefer sa cante sau sa urle mai mult decat sa aud muzica.Stiti sunt melodii de 7 min unde 3 min canta restul este doar muzica. fundita PT CELE MAI BUNE

4 răspunsuri:
| Paulla a răspuns:

N-am să-ţi recomand nimic.
'refer sa cante sau sa urle mai mult decat sa aud muzica.' N-am văzut afirmaţie mai idioată.
Iar Metallica e cu doi de 'l'. Scuza cu tastatura e veche.
Iar apoi, cum naiba să pui Metallica şi Dimmu Borgir în aceeaşi listă cu rataţii de la Black Veil Brides?

| AcelasiOm12 a răspuns:

aaaaaa.si Cannibal Corpse

| BvB666 a răspuns:

Brokencyde Altar., slipknot dot dot curve, nickelback, astero, three days grace

| Skippy21 a răspuns:

The rasmus-sunt cei mai tari(mai mult cintă, nu prea urlă,
dar sunt buni)