| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de melodia asta? Dar de videoclip?

https://www.youtube.com/watch?v=xusC01JShvU

Banuiesc, ca acum stiti ca urmeaza partea in care eu spun ca imi place mult si blah blah blah.

15 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Plictisitor, jalnic dpv tehnic si componistic. Ia un PR de-aici - https://www.youtube.com/watch?v=bmtbg5b7_Aw

| Mayhem666 a răspuns (pentru KodrutZ):

E faina melodia data de tine, Chiar imi place mult. Stiu sa recunosc o melodie buna atunci cand o aud.

| KodrutZ a răspuns (pentru Mayhem666):

Nu intotdeauna, dupa ce balarii vad ca mai postezi uneori. happy

| Mayhem666 a răspuns (pentru KodrutZ):

Nu toti avem aceleasi gusturi, mai ales la muzica!

| KodrutZ a răspuns (pentru Mayhem666):

Discutam de gusturi cand avem de exemplu Maiden vs Priest sau Metallica vs Megadeth, dar cand vii cu super-balarii brinzoase gen Tokyo Hotel... bine, sper ca nu ti se pare mizeria aia muzica valabila. Cu astealalate, nah, te educi tu in timp. happy

| Mayhem666 a răspuns:

Mi-am adus aminte ca de la Starset stiam deja melodia My Demons, si imi place mult, am mai ascultat cateva si sunt faine, imi mai place si Let it die.

| RainmakerX a răspuns:

Acum ar urma partea in care eu spun ca nu-mi place, nu?

Glumeam laughing Imi place muzica rock dar nu ma uit la videoclipuri cand o ascult... Iti recomand Linkin Park si Starset. Ascult des melodii de la aceste formatii.

PS: Imi place mai mult melodia lui KodrutZ

| Mayhem666 a răspuns (pentru RainmakerX):

Si mie imi place melodia lui KodrutZ, si o sa ascult melodii de la formatiile recomandate de tine.

| RainmakerX a răspuns (pentru Mayhem666):

Ok happy Si multumesc pentru comentariul de la amv :'>

| Mayhem666 a răspuns (pentru RainmakerX):

Am ascultat de la Linkin Park doua melodii, Lost in the echo si Castle of glass si mi s-a facut pielea de gaina. Mai ales la Lost in the echo. Toate melodiile de la Linkin Park sunt asa? Ca imi plac mult.

| RainmakerX a răspuns (pentru Mayhem666):

Multe sunt faine happy Mie imi plac Numb si Castle of Glasswinking

| Mayhem666 a răspuns (pentru RainmakerX):

Am ascultat si melodia Numb, si mi-a placut mult si m-a impresionat, se pare ca Linkin Park a devenit noua mea trupa preferata. Am vazut ca ai mai zis si de Starset, o sa ascult acum si de la ei cateva melodii sa imi fac o parere.

| Sociopat a răspuns:

Clip - penibil
melodia - rock tipic de adolescenti care trec printr-o faza

| OneCs a răspuns:

Foare tare melodia,multi urasc roku, spun ca e satanist, dar eu nu cred, iubesc roku dar cine sa inteleaga...
Din pacate un final trist, dar asa ii si realitatea no?

| Mayhem666 a răspuns (pentru OneCs):

Si eu iubesc rock-ul. Mai imi place si j-rock, sau k-rock. Mai mult j-rock decat k-rock.