| anonim_4396 a întrebat:

ce parere aveti de melodia asta https://www.youtube.com/watch?v=1t8-_pI1-9Q Nu vi se pare sinistra? Mie da.

12 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Cu siguranta este, mai ales cand o canta o persoana de 40+ ani ce conduce o duba neagra pe langa un parc.

| Gonrax a răspuns:

Melodie de pedo laughing

| ShaOfHatred a răspuns:

Daca e dupa mine e mai mult pedo piesa.
Come little childrens in my car...

| Mayhem666 a răspuns (pentru ShaOfHatred):

Ai si tu dreptate.

| ShaOfHatred a răspuns (pentru Mayhem666):

Ii draguta nu zic ca nu. Imi plac genurile astea. Nu stau sa le caut dar daca imi pui ceva de genul, imi plac.

| Mayhem666 a răspuns (pentru ShaOfHatred):

Dar nici eu nu stau sa le caut, am dat peste asta din greseala.

| MistretulPufos a răspuns (pentru ShaOfHatred):

laughing si e un negru cu acadele in mana laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu.

| UzOm a răspuns:

Https://youtu.be/2t4eHS-_Wew
Mai sinistră îi asta.

| OhHYeEEaH a răspuns:

E destul de sumbra, insa imi plac genul acesta de melodii big grin sunt d-alea de iti dau fiori pe sira spinarii.

| Chrysocolla a răspuns:

Melodia e interesantă. Îmi aduce aminte de https://www.youtube.com/watch?v=1aQnJ0EV1Qo.