| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU, ce parere aveti despre melodiile sinistre? cum ar fi asta https://www.youtube.com/watch?v=miFhwa1_fwE Mie imi place mult aceasta melodie, desi e putin cam sinistra, mai ales la inceput. Voua va plac melodiile astea mai sinistre? Nu ma refer la melodia asta, dar in general la cele sinistre.

9 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu e sinistra. Mie imi place acea trupa happy

| Florentina9210 a răspuns:

Ah, ce bine suna!

| Gonrax a răspuns:

Nu e sinistră, iubesc trupa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da,imi plac!

| RorySan a răspuns:

Da,imi plac.
chiar imi place mult melodia asta! ^_^

| Minako01 a răspuns:

Melodia e faina. Eu mai ascul melodii de la Three Days Grace. Dar melodia e chiar faina si daca tie ti se pare ca e sinistra atunci si eu sunt din cauza ca ascult multe melodii de genu, cred ca am ascultat chiar si mai rau de atat.
Ex.: https://m.youtube.com/......tps?/watch P.S.: Melodia e rock deci imi pare rau daca te deranjeaza rockul.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Minako01):

Nu ma deranjeaza rockul, si eu ascult rock din cand in cand si sunt unele melodii rock pe care atunci cand le ascult si imi plac, le ascult incontinuu, dar link-ul pe care l-ai pus, nu merge accesat, si chiar sunt curios ce melodie este. Poate imi spui cum se numeste, daca nu te superi, ca as vrea sa o ascult.

| Minako01 a răspuns (pentru Mayhem666):

Melodia se numeste Sarcasm de la Get Scared. Totusi ar fi mai bine sa cauti un video cu versuri decat cel original daca esti slab de inger.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Minako01):

Am ascultat melodia, si m-am uitat la videoclipul original, nu la cel cu versuri, si nu mi s-a parut infricosator, poate pentru ca m-am obisnuit sa vad chestiile astea prin filmele de groaza pe care le-am vazut. P.S. : Mi-a placut si videoclipul si melodia.