| anonim_4396 a întrebat:

Hey! TPU ce parere aveti despre piesa asta cantata de mine? :D Link :http://www.youtube.com/......ttp?/watch

Răspuns Câştigător
| CatrionaAyala a răspuns:

Scuze.dar cantatul nu e talentul tau
poate persoanei careia i'ai dedicat-o o sa-i placa

6 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Fara suparare, dar apuca-te de altceva.

| Wøodenpints a răspuns:

Jalnic.
Există atâtea hobby-uri pe care le poți avea. De ce l-ai ales tocmai pe ăla la care te pricepi cel mai puțin?

Răspuns utilizator avertizat
| Fantastic7 a răspuns:

Nu pot asculta tot ăla nici dacă mă plăteşti, mi-e teamă că rămân fără maţe

| Walve a răspuns:

Oribil. Apuca-te de dans.

| lpavel a răspuns (pentru Walve):

Hahahahaha o sa incerc... oricum merci de parere! Sper ca persoana cui ii e adresata s-o aprecieze mai mult!