| HighByTheBeach a întrebat:

Ce spuneti despre noul videoclip si noua piesa(care speram sa fie HIT) a Andrei la piesa Inevitabil va fi bine? Pentru cei care nu l-au vazut http://www.youtube.com/watch?v=6cKknBmfmK8

5 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Altă mizerie mediatizată în draci. Deja m-am obişnuit cu astfel de gunoaie...

| Vans a răspuns:

Vomit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frumoasa, minunata, nemaivazuta, magnifica, mirobolanta. Nu acum pe bune melodia e aproape ascultabila,(adica daca o auzi in autobuz nu iti vine sa il bati pe sofer, doar te cobori frumos din autobuz si mergi mai departe pe jos) dar in videoclip a scos cracii la inaintare ca toata lumea care face videoclipuri zilele astea.

| VereviţaaaCiorditoaree a răspuns:

Imi place. E o piesa vesela. Sigur va fi un hit. happy