| Krystina0xd a întrebat:

Hey,TPU! Chiar imi doresc mult sa merg la canto,consider ca totusi am voce, nu suna chiar rau. Dar imi este frica sa merg la canto, adica ce va zice profesorul/profesoara daca nu ii va placea vocea mea? Am si 13 ani...Adica nu stiu ce sanse mai am.Va rog, ajutati-ma!

3 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Nu ai ce pierde! du-te sa te asculta, nimeni nu va rade de tine si o sa-ti spuna direct daca merita sa faci canto sau nu, altfel nu se poate. happy

| Nickname1890 a răspuns:

Profesorul il platesti ca sa te invete, fie ca ii place sau nu vocea ta, va face tot posibilul sa te invete sa canti mai bine.

| GeoGForce a răspuns:

Trebuie sa ai incredere in tine te uiti in ochii lor si incepi sa canti asa iti va da mai multa incredere si daca nu le va placea nu te da batuta...aratale tot ce poti nu iti fie frica, asa a fost si la mine...bafta