| anonim_4396 a întrebat:

cine credeti ca e mai bun? Puya sau Nane?

25 răspunsuri:
| Charice18 a răspuns:

Puya!

| Sofffie a răspuns:

thinking pentru mine e greu de spus.

Amandoi

| forever4you a răspuns:

Puya clar!

| Daisy_5316 a răspuns:

Hey
Cred că Puya. E în top laughing
Are melodii faine.

Nane thinking nu prea scoate hit. uri

| alexandra_8142 a răspuns:

Fortza Nane!:->

| Broadband a răspuns:

Ce drazu nane ma?
ala dabi am auzit de el,
pe cand PUYA se stie peste tot,
puya canta cel mai misto,
melodiile astea sunt adevarate,... scoase mai recent nu alea din 90', unde gaseai numa injuraturi si toate alea. parerea mea o melodie trebuie sa poti sa o asculti,
nu toate injuraturile.
bv puya tine-o tot asa

| MaraSM a răspuns:

Puya happyhappy
nu am ascultat prea multe melodii cantate de Nane, deci Puya

| Daviiiiiid a răspuns:

Puya love struck

| freakypoppy a răspuns:

Nane:X

| Kido_2144 a răspuns:

Clar, niciunul laughing... poate Puya ( cel din '98-'05 ). Bafta!

| Kido_2144 a răspuns:

Stai chill sttreifpatrun ( daca asa te numesti, ce am descifrat si eu de acolo ), eu am dat un raspuns la obiect, coerent si clar, nu inteleg care e problema ta. Iti permiti sa injuri pe oricine chiar daca nu ii cunosti, si tare mi-e frica ca esti doar "tare in degete cand bati in tastatura". Hai bafta! Peace!

| Gumadependenta a răspuns:

Mie imi plac amandoi...amandoi canta fain.au alte stiluri...

| BoBBy a răspuns:

Nane toata ziua

| Cattalina a răspuns:

Nane

| fluturas_8397 a răspuns:

Puyalove struck

| SeniiiOritta a răspuns:

Pai aman2. Dar melodiile lui Nane le ascult in fiecare zi happy Fratilor. Puya s-a ridicat cu "Americandrim". Daca nu era.happy Nu cred ca il mai sugeati voi asa happy Pace!

| ionutalecs a răspuns:

Nane ii ****-n cur pe puya

iar puya sta doar cu zdrentele lui si + ca puya e mare repper dar in casa asculta florin salam

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Puya logic

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zic puya pentru ca l-am ascultat.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bai kido dc *** ai mai raspuns la intrebare daca nu iti place niciunul? Si n-am intrebat de puya de acum 10 ani in *** smecheru %^&%

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Kido gandeste-te ca lucrurile astea le spui din spatele unui monitor si ca vorbesti de o persoana pe care nici nu o cunosti, sunt destui ca tine, afar scalvi si intr 4 pereti mafioti!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bai kido e stefan nu ce *** ai scrii u acolo.Si gandeste-te ca tu spui lucrurile alea din spatele uinui monitor unde fiecare persoana ca tine se vrede super smecher!

| RennaM a răspuns:

Nane love struck

| GAdNuRi a răspuns:

Puya e comercial sincer piesele lui din 2007-2008 erau tari dar nane a cantat mereu misto era despre ce facea el pe strada si era foarte tare big grinbig grin deci NANE :X:X

| Angell_4322 a răspuns:

Nane love struck