| JuLlye a întrebat:

Hey tpu...deci tocmai am ascultat-o pe selena cantand love you like a love song live. n-am stiut daca sa rad sau sa ma infior(n-am nimic cu ea dar totusi) voi ce parere aveti? http://www.youtube.com/watch?v=T-iLuojLTNo

Răspuns Câştigător
| adi4ever a răspuns:

Si cum vroiai sa cante? E normal sa sune jenant, urat ca si cum ar guita. Cand faci playback in 99, 90% din concerte si ti se iveste o ocazie sa iei un premiu ceva, e normal sa te chinui sa ragi acolo sa vada aia ca nu au dat premiu degeaba!

1 răspuns:
| cristibogaciu a răspuns:

Mie imi plac melodiile ei, in special asta