| YukiChan a întrebat:

Hey TPU...ma intrebam, voi cunoasteti trupa Nightmare(trupa japoneza) sau daca mai sunt fani ai acestora. Daca da, va rog spuneti ca eu nu cunosc aproape pe nimeni care e fan crying si vreau sa impartasesc asta cu cineva. Ms anticipat :X

1 răspuns:
| LaviLavi a răspuns:

Sall nici eu nu prea cunosc fani ai muzici de genul acesta.Imi place jrock-ul dar nu sunt chiar asa mare fan nightmare sunt moarta dupa the gazette dar imi place si de ei cat de cat daca vrei sa vb tr un mesaj happy