| ESKAR a întrebat:

salutare.Am si eu o intrebare.Eu am scris niste versuri frumoase dar as vrea sa stiu cu ce program pot sa poun vocea mea pe un negativ? De ce program am nevoie si cam de ce microfon? ppls help me!

4 răspunsuri:
| Geokodatu a răspuns:

Daca vrei sa faci un negativ versurilor iti recomand fl studio 10 pentru negativ cat despre punerea unor versuri pe un negativ este simplu dupa ce ai creat negativul instalezi Adobe audition cs5 sau cs4 inregistrezi cu vocea ta versurile desigur ai nevoie de un microfon ff bun sa nu se auda cu gajait si de asemenea dupa ce ai creat versurile tot in audition poti sa le pui peste negativ funda!big grin

| ESKAR explică (pentru Geokodatu):

Pai cand inregistrez versurile le cand pe negativ sau numa asa?

| Geokodatu a răspuns:

Pai le inregistrezi asa fara negativ si dupa aia le introduci pe amandoua inaudition si selectezi negativu si e o optiune mix paste sicu ea le pui peste negativ