| rico123 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste trupe rock/metal si niste melodie de ale lor!
Pot sa fie si trupe noi si vechi!
fundita!

Răspuns Câştigător
| rico123 explică (pentru CautNume):

Merci mult! Dar mai astept pana maine daca vine cineva cu o idee mai buna! Daca nu funda e a ta!

| CautNume a răspuns (pentru rico123):

Cu placere!

4 răspunsuri:
| RazvanStefan a răspuns:

Linkin Park albumul living things are melodii bune dat si albumele mai vechi(stiluri diferite totusi). Incearca si Korn, Earlyrise, Paramore, Niravana, Iron Maiden...

| adi2010 a răspuns:

Metallica-Hit The Lights,The Four Horseman,No Remorse,The Memory Remains
Red Hot Chili Peppers-Aeroplane, Coffee Shop, Warped, Can't Stop, By the Way... funda?