| andaallyna a întrebat:

Stiti care este pagina oficiala Pariu cu viata, LaLa Band si conturile de facebook celor din serial? Multumesc...aaa,

Răspuns Câştigător
| MisteryM a răspuns:

Draga mea, acum pe facebook sunt multe clone ale acestora..insa desigur eu iti pot da doar e-mailul lui Sore Mihalache; ))
mihalachesore@rocketamil.com

2 răspunsuri:
| Alexxaaa a răspuns:

Intra pe protv.ro si gasesti blogul lor daca vrei sh pe facebook scrie numele lor adevarate si gasesti de ex : Alina Eremia, Dorian Popa, Tudor Raphael, Sore Mihalache etc.

| andaallyna explică (pentru Alexxaaa):

Am o gramada de asa-zise conturilaughing)