| ScrycyDin21 a întrebat:

Hey tpu....stiti unde se salveaza videoclipurile facute in windows movie maker am facut 3 si nu stiu unde se salveaza! Multumesc mult

Răspuns Câştigător
| crazytalk a răspuns:

Tu selectezi folderul in mod normal... Daca nu e in my videos cauta in folderul unde e instalat movie makerul. Eventual cand mai salvezi un video vezi daca nu te intreaba unde sa salvezi.

| ScrycyDin21 explică (pentru crazytalk):

Nu estesadsad

| crazytalk a răspuns (pentru ScrycyDin21):

Atunci nu stiu. Mai vezi prin setarile de la movie maker daca nu gasesti un folder de salvare de selectat.

4 răspunsuri:
| Antonia50 a răspuns:

Eu cred, parerea mea, ca nu am movie maker, este ca el in sine are un folder si daca intri in " Start" apoi " search files and programs" cauti " movie maker 3 " si daca iti apare o iconita cu numele asta sau inca ceva in plus pe langa movie maker 3 acolo sunt happy. Daca nu sunt nici acolo nici in my videos din ce-am citit din comentarii antunci nu stiu. sad

O zi buna happy

Răspuns utilizator avertizat