| vlad20003 a întrebat:

Cum pot sa fac un videoclip cu facecam? Am Bandicam, Windows Movie Maker, Vegas Pro si Logictech Webcam Software. Cand incerc sa pun videoclipurile mele facute cu Bandicam nu merge. Imi zice ca videoclipul nu poate fi deschis "None of the files dropped on Vegas Pro could be opened." dar videoclipurile facute cu Windows Movie Maker merg. Am incercat sa schimb extensia videoclipului facut cu bandicam din ".avi" in ".wmv" dar tot nu merge.

Ce trebuie sa fac? Va rog sa nu imi recomandati Fraps! Este vreo cale sa schimb in setarile la Bandicam extensia videoclipurilor? Dau FUNDA!

2 răspunsuri:
| xr0sioRx a răspuns:

Stiu doar cum sa faci video cu facecam. Filmezi cu un program face camu si cu altu jocu. Dupa cand le editezi iti pui face camu in video si gata.

| vlad20003 explică (pentru xr0sioRx):

Mai citeste intrebare o data, ca eu nu asta am intrebat!