| DrugღDreamsツ a întrebat:

Va place melodia Rihanna-Diamonds?

Funda!

Răspuns Câştigător
| DedeeAndreea a răspuns:

Buna big grin Mie una imi place foarte mult, este foarte frumoasa! In plus, Rihanna este o cantareata foarte buna, care compune melodii super(cel putin le canta foarte frumos!)
O zi frumoasa!

Răspuns utilizator avertizat
11 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Da,Rihanna ne-a obisnuit numai cu piese frumoase, scoate hit dupa hit.

| mona a răspuns:

Da..imi place

| IoNyShimotukushichi a răspuns:

Da,este superba.

| BiuL a răspuns:

Daa, e ok, un pic cam lenta.

| Dariusuu a răspuns:

Da, merge perfect.

De cateva zile doar la casti o ascult.

| Trynda a răspuns:

E cam miorlaita melodia.

| duuh a răspuns:

Nu.

| Izukie00 a răspuns:

Buna. Da, este una dintre melodiile mele preferate (top 3), iar Rihanna este una dintre cantaretele preferate! Este o artista in adevaratului sens al cuvantului, iar melodiile ei chiar iti ajung la suflet.

| loliPhi a răspuns:

Da este foarte frumoasa

Răspuns utilizator avertizat