| anonim_4396 a întrebat:

voua va plac melodiile japoneze? Imi puteti sugera si mie niste melodii japoneze, ceva in genul asta https://www.youtube.com/watch?v=WwgAws2njEQ Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| HandaSei a răspuns:

Www.youtube.com/watch?v=m-rTOeqdfLU
www.youtube.com/watch?v=vNUxuryxBcc
www.youtube.com/watch?v=yde5Q-_9wBQ
www.youtube.com/watch?v=AfZHEhVLFq4
www.youtube.com/watch?v=BYR43gJnKRQ

Uită-te pe canalul respectiv ( NightcoreClarity 「 J-Music 」) are destul de multe chiar foarte interesante! :)

| Mayhem666 a răspuns (pentru HandaSei):

Ai dreptate, NightcoreClarity are melodii foarte faine.

6 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns:

Era una cu ''dam da di do'' aia mi-a placut.

| HandaSei a răspuns (pentru ShaOfHatred):

rolling on the floor îți place creepy să înțeleg... am văzut toate 3 animeurile, iar Shiki a fost cam cel mai tare din ele "părerea mea"! big grin

| ShaOfHatred a răspuns (pentru HandaSei):

Da,le ador. Shiki ii preferatul meu dintre astea.

| RorySan a răspuns:

Da imi plac foarte mult.