| Erika120192 a întrebat:

Hey TPUbatting eyelashes
Vreau si eu melodii dulci de indragostiti, am auzit ca se numeste o melodie ceva cu papusa de portelan... Ceva dulce de papusi laughing...mha`rog rolling eyes. doolce sa fie >big grin

Răspuns Câştigător
| YoungHomie a răspuns:

N-am auzit de melodia aia:)) si de papusi eventual ceva lent :)) de dragoste alea mi se par dulci:))
The Pussycat Dolls - Stickwitu ft. Avant
Mariah Carey - Angels Cry ft. Ne-Yo
Jasmine V - Serious
Yiruma - river flows in your[piano]
Monrose - Even Heaven Cries[asta o ador]
Inna - merry Christmas:)) e de papusi
Gwen Stefani - 4 in the morning
The dream ft mariah carey - my love
si e una chiar ca e de papusi:))cauta pe youtube Mermaid Melody - Beautiful Wish [ http://www.youtube.com/watch?v=Gislhw74RNA ] e in japoneza dar e faina:P [funda?:D]