| Geo_Georgiana_1997_BCJr a întrebat:

VREAU SI EU NISTE MUZICA DE CLUB SA DESCARC va rog ajutati-ma dau fundita

2 răspunsuri:
| Lucian_Pinticanu_1979 a răspuns:

Daca vrei muzica de club, poti cauta pe Youtube. Nu trebuie neaparat sa iti dam noi. Eu iti recomand muzica de club https://www.youtube.com/watch?v=XH_G4M6wCMk dai pe link si o sa vezi. Bafta!

| Geo_Georgiana_1997_BCJr explică (pentru Lucian_Pinticanu_1979):

Cred ca nu m-am exprimat clar imi trebuie sa imi fac un card cu muzica de club