| SweetyLoveSely a întrebat:

Hey TPU:X Stiti sa cantati la chitara? Ati invatat singuri? Daca ati invatat singuri in cat timp ati invatat? Stiti niste site-uri unde iti arata cum sa canti? Astept multe raspunsuri:X Dau fundita:*

Răspuns Câştigător
| DianaIstratii a răspuns:

Da,eu pot cinta foarte bine la chitara, mi-a luat multisor timp, uite poate alegi de aici sunt niste lectii la chitarahttp://www.youtube.com/......p?/results te vor ajuta, mult succes!

2 răspunsuri:
| wforweirdo a răspuns:

Nu ştiu să cânt, învăţ să cânt. Nu, cu profesor. Dacă vreau să fac vreun cover, caut pe youtube tutorial, şi dacă nu înţeleg ceva, mă ajută profu'.

| de_Muzica_Clubul_1989 a răspuns:

In general este bine sa incepi studiul unui instrument alaturi de un profesor experimentat, care te poate indruma corect, mai ales la inceput.
La ClubuldeMuzica.ro poti alege dintre PIAN, CHITARA, VIOARA, CANTO si este deschis tuturor persoanelor, indiferent de varsta sau de nivel. Locatia este eleganta, profesorii sunt experimentati, deschisi la orice gen muzical si aveti BONUS cursuri de teoria muzicii si istoria muzicii.
Prima lectie este GRATUITA!

Pt mai multe detalii: http://www.clubuldemuzica.ro/
Inscrierile se fac telefonic la nr de tel: 0736 577 110