| AduMrr a întrebat:

Hey` Vreau si eu melodii de dragoste frumoase puppy dog eyes. Si de prietenie. Funda

7 răspunsuri:
| AllTogether a răspuns:

Holograf-
Sa nu-mi iei niciodata dragostea
Primavara incepe cu tine
Cat de departe

Celine Dion-My heart will go on

| AllTogether a răspuns:

Maroon 5-She will pe loved
Plain White's-Hey there Delilah
Bon Jovi-Always

| Anakin001 a răspuns:

Depinde ce gen cauti... adica pop, rock, dance, rap etc
Ca mie, de exemplu, degeaba imi pui o manea de dragoste ca tot n-o sa-mi placa happy

| Anakin001 a răspuns (pentru Anakin001):

Revin...
Daca ar fi totusi sa am o singura melodie de dragoste de ales dintre toate cele pe care le stiu, as zice:
The morning of - Shine : http://www.youtube.com/watch?v=k_RT28Q3sJQ
Nu e prea cunoscuta, dar ca versuri e superba. Totusi, e cantata de un baiat pentru o fata, poate ca tu vrei o melodie cantata de o fata pentru un baiat.