| BlondaBă a întrebat:

Hey kiss. Vreau si eu niste statusuri din Rapp-ul International ( Eminem, Lil Wayne, Snoop Dogg, Kanye West, Drake, T.I., Jay-Z, 50 Cent, Nelly, P. Diddy, Pharell Williams, Dr. Dre, Bow Wow, Tyga, Busta Rhymes, Chamillionaire, Soulja Boy Tell`Em, Ludacris, Young Jezzy, Flo Rida, Kid Cudi, Lloyd Banks, Xzibit, Lil Jon, Cypress Hill, B. o.B, Lil Boosie, OutKast, Nicki Minaj, Missy Eliot, Lil`Kim, Lil Mama, Eve ).

P.s. : Cele mai multe si cele mai frumoase au clar fundita! iar celelalte raspunsuri care mi-au placut votulet. :-x kiss

Răspuns Câştigător
| Duucu a răspuns:

My darling, I don't ever want you to leave me my darling
You and me were meant to be together, my evil.
(Eminem - My darling)

Treaba e că aici el presupune că vorbește cu diavolul.

Look, if you had one shot, or one opportunity
To seize everything you ever wanted in one moment
Would you capture it or just let it slip?
(Eminem - Lose yourself)

Începutul piesei.

6 răspunsuri:
| Duucu a răspuns:

E "rap" de la "rythm and poem" și Nicki Minaj nu are nici o treabă cu Rap-ul.
La fel e și cu Nelly,Lil Wayne, Ludacris, BoB și... de fapt stai, ce vorbesc eu, Dr.Dre și Eminem sunt singurii Rap-eri de acolo.

| BlondaBă explică (pentru Duucu):

Atunci oke, da-mi statusuri din Eminem happy. in engleza ar fi perfect, si te rog precizeaza si melodia din care ai luat statusul... Da-mi vreo cateva si ai funda!

| Duucu a răspuns (pentru BlondaBă):

Ce vrei să zici prin statusuri? Versuri?

| BlondaBă explică (pentru Duucu):

Ma refer la un vers, doua care te-a impresionat cel mai mult pe tine dintr-o melodie happy. Sau nu stiu ceva orice, doar sa fie spus de el, si prin interviuri, mesaje, in viata de zi cu zi... etc etc

| Duucu a răspuns (pentru BlondaBă):

Cause I ain't got no legs!
Or no brain, nice to meet you
Hi, my name is...
I forgot my name!

(Eminem - Rainman)

| BlondaBă explică (pentru Duucu):

Altele nu mai stii? Si daca se poate doar cate un vers happy nu o strofa! happy dar e ok si asa. kiss