| ߪÐÐKÿÐ a întrebat:

Heyhappylove struck Este o piesa care incepe "Numestema deomn aseara am facut un inger sa planga. Nu e prima oara si nu stiu ce mi.se intampla". sau asa cevabig grinlaughing cum se numeste :-s chatterboxfundachatterbox

Răspuns Câştigător
| WestSid3 a răspuns:

Nimeni Altu - Înger şi demon, pisa de pe albumul "Nopţi prea lungi" din 2008. Acolo era "... A nu ştiu câta oară nu ştiu ce mi se-ntâmplă", dar e bine, mi-am dat seama care e piesa.
http://www.youtube.com/watch?v=pZyyjZeWOr0

3 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Nimeni Altu' - Ingeri si demoni

| yhsay a răspuns:

Poate daca ar fi scrise corect versurile, le-ar si ghici cineva happy

| buzulina a răspuns:

Nimeni altu`-ingeri si demoni