| red96 a întrebat:

acum 3 saptamani am facut sex cu pr meu, a folosit prezervativ.pe data de 5 martie trebuia sa imi vina ciclul, dar a venit cu 3 zile mai devreme, foarte inchis la culoare si foarte putin-acum este pe terminate.am citit pe net despre menstruatie peste sarcina si adevarul este k mam km speriat, oare este posibil sa fi ramas insarcinata pentru ca e prima oara cand mi.se intampla lucrul acesta.nu am simptome dar nah...nu stiu ce sa cred. voi ce parere aveti?

4 răspunsuri:
| windrime a răspuns:

Stai linistita, nu esti gravida, ai patit asta din cauza schimbarilor hormonale cauzate de actul sexual, corpul tau trebuie sa se obisnuiasca, o sa fie bine, totusi nu forta nota.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

S a ars tubul. Dacă ai culorile închise.

| Doctoru_7315 a răspuns:

Daca ramaneai insarcinata nu mai aveai ciclu. Intarzia, nu venea mai devreme. Dar pentru siguranta ta morala du-te la un ginecolog.

| djmk1988 a răspuns:

Eu cred ca ai inceput prea devreme. Daca te afla ai tai, ti-ai supt tzata laughing