| Ane14yrs a întrebat:

Heya! Mi-a venit random în minte o melodie și habar nu mai am cum se numește, cine o cântă, nimic. E veche melodia. Știu doar că o cântă un băiat, e o melodie de suferință oarecum, și mai pe la finalul video-ului e una care se aruncă în piscină parcă. Și mna, cântărețul știu că seamănă cu Faydee sau Sam Smith, ceva gen, și dacă nu mă înșel, avea și un cercel în ureche???? știe careva?

Sigurat e de prin anii 2010-2013

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faydee - Can't Let Go
e singura cu piscina

| Ane14yrs explică (pentru anonim_4396):

Era de la Hurts- Wonderful life happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu daca asta e melodia dar si in asta se arunca unu in mare, nu piscina.
https://www.youtube.com/watch?v=oofSnsGkops