| кא๔ a întrebat:

Heyy. CAut o melodie de foarte mult timp si nu o gasesc! POate ma ajutati voi
Nu stiu cine o canta sau cum se numeste dar daca va`ti uitat acum cateva saptamani la Mostenirea o canta Carla si statea in pat si a venit fabritio
dar imi amintesc ceva din ea
O baby here i am ok ok sau ceva de genu` nu stiu va rogg ajutorr. dau fundoi si vot

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| LoveIsTheAnswer a răspuns:

Eu stiu doar melodia aceasta : Ramona Hanganu - Pentru tine
http://mostenirea.protv.ro/video-ramona-hanganu-pentru-tine/40951

| кא๔ explică:

Am spus ca nu este o melodie de a ei
si din cate imi amintesc din versuri era ceva de genu:
Ok Ok
Oh baby here I am
Ok Ok

in nici un caz "pentru tine " oricum melodia asta o stiam si este super.

| IcsD a răspuns:

Scrie pe google niste versuri sau nu stiu ce iti aduci aminte. cuvinte cheie