| тøхх a întrebat:

Am auzit o melodie si numai stiu cum se numeste, tin sa mentin ca o canta Karla din Mostenirea adica nu era piesa ei. In episodul acela de luni seara. In pat canta cam asa : Baby, baby his name my number [ Numai stiu si pe urma ] Ok, ok baby here i am... Plz care e?

8 răspunsuri:
| тøхх explică:

Am gasit-o lume. tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu o caut e prea misto melodia dar nu stiu cine o knta si cum se numestestraight facestraight facestraight facesorry daca stiam iti spuneam

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aa si daca o gasesti intra pe id lov3.gyrl si spune. mi. o si mie.plzz!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuuuuuuuu de locccccc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu melodia te rog frumos, si mie imi place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numeste iubi iubi iubirea si ieste cantata de loredana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este de justin bieber canta cu o fata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi... e cantata de Melanie Fiona si se numeste Give it to Me Right... am gasit-o eu tongue!