| vaa a întrebat:

Heyy! Uite o trupa. ce credeti desprea ea. http://www.youtube.com/watch?v=v5flYNQrFA4 melodia e a 2 a. prima face parte din introducerea ei. Ce >credeti multumeeeessssccc!

5 răspunsuri:
| ZoeyMe a răspuns:

Sincer imi plac numai melodiile in engleza.Deci nu prea imi place.

Răspuns utilizator avertizat
| vaa explică:

Marryalexa: da' tu esti englezoaica sau ceva? nu ar trebuie sa ne mandrim cu melodii romanesti, in romana?

nu ai gusturihappy

| whatever1loser a răspuns:

Gusurile nu se discuta.whistling. oricum, tare draguta melodia :-X