| Mihaa12 a întrebat:

Hi! Am fost la o nunta si am auzit o melodie super [ cred ca e manea. desi nu ascult o adorrr love struck ] era ceva de genu : nunta de nunta, nunta de vis.[si parca mai zicea ceva de Paris si alte tari laughing ]. Si m-am interesat dar nimeni nu stia cine o canta pentru. ca la nunta aia nu o canta cine o canta official si cica videoclipul e undeva. unde sunt baloane galbene, o masina galbena si avea placuta la numar. scria [ AUR ] in fine. Stie cineva?

1 răspuns:
| Lariiiiiiiiiii a răspuns:

Cred ca aLex de la orastie nunta mileniului 3:-? http://www.youtube.com/watch?v=UwS4mdZdTvg