| anonim_4396 a întrebat:

Hi! Ce vedeta va displace cel mai mult?

Răspuns Câştigător
| Oiţăă a răspuns:

Hey!
Pai.sunt multi artisti care nu`mi plac, dar avand in vedere cel pe care`l urasc cel mai mult as putea spune, fara remuscari sau ezitare, Justin Bieber.
Adica, ce vad toate fetele la el? Da, canta frumos si e celebru. Dar, e doar un copil, fetelor! Crede`ti ca o sa se opreasca la voi si o sa va spune intr-o zi: "Esti cea mai frumoasa! Vrei sa fi iubita mea?" etc?
Si, motivul pentru care il urasc asa de mult este pentru ca se crede "Buricul Pamantului" doar pentru ca a castigat asa de multe premii si pentru ca are faima si toate fetele sunt topite dupa el. Asta mi se pare grosolanie.

Imi pare rau pentru fanii Justin Bieber, dar asta e parerea mea.

oricum, acum ai aflat.
Pupici:*

8 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Urăsc toate așa zisele vedete din zilele noastre.

| giirkssss a răspuns:

Justin bieber :-o

| Dean1996 a răspuns:

Justin Bieber

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Aia din tokio hotel.ii detest:-&

| andreeutzaa a răspuns:

Majoritatea cataretilor de muzica house.In cap: Inna

| 2PacalypseNow a răspuns:

Justin Bieber

| BlackBVB a răspuns:

Mj

| dfnxjvgh a răspuns:

Justin Bieber. e un pampalau laughing