| anonim_4396 a întrebat:

Ce persoană publică / vedetă vă displace * cel mai mult și de ce?

6 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu imi displace niciunul pentru ca nu consider ca exista vedete adevarate in Romania! Doar hoti, pupincuristi politici, stoarfe care alearga dupa likuri ca sa le creasca valoarea la prostitutie cum creste cota la pariuri
Cativa sportivi de performanta... mediocri
Care vedete? Astea pe care le prezinta tabloidele? toate c*rvele? alea nu-s vedete sunt niste oarecare de la marlea care pentru ca si-au pus niste silicoane made in China, botox si s-au combinat cu un moseag cu bani sunt prezentate ca vedete.Imi e scarba de ele si de toti cocalarii care fac mare jurnalism pe la noi prin tara, stiti voi toti castravetii astia gen capatos si altii care prezinta "divele" de la publi24, videochat sau live jasmine
Niste sacarbe cu totii mai aiuriti decat cocalarii de pe taraf

N-ai cu cine ma, niste tarani!

| CostinAlamariu a răspuns:

Îmi displac toate vedetele pentru sunt idoli mediocrii ai oamenilor meriocrii.

| CleanHeart a răspuns:

Nu-mi dispace nici o vedeta, fiecare dintre ei si-au facut o cariera in ceea ce le place si daca nu vreau sa vad sau sa ascult ceva, ignor.

| goguPatent a răspuns:

Aleksandr Lukashenko
Mi se pare chiar mai mizerabil decat Ptin zilele astea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dana Budeanu.

| SharpEagle a răspuns:

Vedetele cu cele mai mari cote de simpatie n-au cum sa fie cu greutate/substanta. Si asta se aplica la orice, nu doar la vedete. Genuri muzicale, filme, moda samd.
Distribuita statistica a prostiei si ignorantei in populatie ar fi argumentul principal. Sunt mai multi oameni "simpli" pe lume decat oameni destepti. Cca 70% din populatie are IQ de la 110 in jos, majoritatea fiind la 100.
Democratia fara meritocratie, da, asta inseamna, domnia mediocritatii.
Din ciclul: nu confundati valoarea cu succesul si viceversa.