| lauryndacool a întrebat:

Hi! Eu fac cursuri de muzica si am nevoie de negative! Imi puteti spune si mie unde gasesc un site si nu trebuie sa fac cont! mersi sper sa ma puteti ajuta!

Răspuns Câştigător
| Mefisto23 a răspuns:

Http://www.negativegratis.ro/ - sunt o multime aici, dar nu stiu calitatea cum e.

4 răspunsuri:
| gabitza_6878 a răspuns:

Cauta pe yt video-uri cu karaoke si descarca vdownloader
selectezi la vdownloader mp3 si copiezi link-ul video-ului acolo

| TheCookie a răspuns:

Pai si eu fac canto...
numai ca nu eu trebuie sa imi caut negative ca imi da profesoara! poti sa o intrebiwinking!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune si mie unde faci cursurile. ma intereseaza si pe mine! popovicimihai13@hotmail.com. MULTUMESC!