| Live.Laugh.Love a întrebat:

Hi, eu nu vreau sa supar pe nimeni. Ce vedeti la Justin Bieber ca nu inteleg? Si mie-mi plac 2 melodii. Dar daca il injura cineva, nu ma bag, ci rad laughing. fara suparare. mie nu-mi place, voi ce vedeti la el? :o

Răspuns Câştigător
| loredana2012 a răspuns:

Eu nu inteleg ceva:are 12-13 ani si in videoclipuri apare cu o gramada de fete pe langa el.Adica,Doamne iarta-ma, nu are nici par pubian si e mare macho...

18 răspunsuri:
| MalinaH a răspuns:

Tie chiar ti se pare ca ii place cuiva de justin bieber? nu vezi ca are fani din mila laughing? se da la fete gen rihanna, beyonce etc. da chiar nu vede ca ii un mucos si ca fetele nu il baga in seama?

| Derye a răspuns:

Sa va explic o chestie: Justin Bieber a ajuns sa fie difuzat in multe tzari si e placut de jdemii de persoane. E un tip okay (nu ma bag la fizic, ca sa nu par gay =]] ) dpdv fizic si are multi fani.
E rau sa ai fani si sa fii apreciat?
Personal nu imi place de el, dar nici nu l'as omora daca l'as vedea pe strada. E un tip oarecare care a iesit din obscuritate, si voi din invidie (poate nu intentionat) ziceti ca are voce de gay, de fatalau, ca e nu-stiu-cum.
L-ATI CUNOSCUT FATA'N FATA?
Sau nu, ati vorbit macar 1 data cu el?

Asa ca nu mai fiti copaci

| Derye a răspuns:

@ClauDie: de fapt are 16 ani, dar asa e el mai mucos.

| slam a răspuns:

Nici mie nu-mi place!
esti de-a mea big grin

| Fvn a răspuns:

Haide-ti maaa... apreciati ca nu ii e rusine cu vocea de fatalau laughing

| Fvn a răspuns:

@ClauDia : nici 13 ani nu are laughing are 16

Răspuns utilizator avertizat
| T2S a răspuns:

Nu ma incanta deloc, si cu siguranta nu am fost interesat de "ochii lui de catelus"...

| loredana2012 a răspuns:

Bine, are 16 ani, deci are par pubian.Multumiti?

| oanna_7222 a răspuns:

Nici nu am indraznit sa-l ascult. dar oricum bravo lui ca are succes asa de tanar.

| Papusha lui =p~ a răspuns:

Esti de-a mea. laughing)

nu-mi place.

| Alexandraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Justin Bieber e doar un tanc mucoslaughingsi se crede mare gigolorolling on the floornici macar nu arata a 16 anilaughingsa nu uit...nu-mi place vocea lui de gayrolling on the floor

| dean a răspuns:

Bag ceva in. cum il cheama? Asa - Justik Biever!

| dean a răspuns:

Sa-i bag ceva aluia/aia care mi-a dat stupid"! Va place biever" asta, luati-l acasa, sa nu-l injur oleaca, ce fata de spate are.ha ha ha. multumiti?

| Ririru a răspuns:

Hai sa o luam sincer, nu vreau sa par dura nici eu.
Dar, daca unora le place nu inteleg care e problema. Daca tie nu`ti place bine, daca altuia ii place tot bine.

| c8ilcopac a răspuns:

Pai. justin bieber are 16 ani, nu 12-13laughinglaughing
si are o voce... laughinglaughingrolling on the floor
nici mie nu imi place justin bieber... e najpalaughing mai ales freza lui de castronlaughing

| mamarutza1 a răspuns:

Mie imi plac melodiile lui si ochii lui dupa care ma topesc :X sunt ca niste ochi de catelus!

| Alecsandraa_7089 a răspuns:

Mndeah asa cred si eu. Cand le vad pe unele fete ca numa melodii de'ale lui asculta si in comp numa poze cu el are imi vine sa ma iau d cap laughing