| GabiGabrielle a întrebat:

Hi...stiti ca la sfarsitul fiecarui episod din cameleonii canta trupa ce o sa o formeze sol uli etc? Acum intrebarea este :imi puteti da link unde gasesc p; oze cu ei cum sunt imbracati mai ales sol? Mercy:X
La cele mai faine fundita:X

Răspuns Câştigător
| judgement a răspuns:

Http://www2.esmas.com/entretenimiento/telenovelas/camaleones/ -> siteul oficial

http://en.wikipedia.org/wiki/Camaleones_%28album%29 -> soundtrack-urile

sper ca te-am ajutat :)

1 răspuns:
| GabiGabrielle explică:

Pwner du-te dracu si nu te mai baga in seama daca nu stii raspunsul.si cocalar ii...