| aneta a întrebat:

Nu stiti careva cum se numeste piesa care este la sfarsitul fiecarui episod de la telenovela "Cameleonii"?

5 răspunsuri:
| FashionDiva a răspuns:

Trupa se numeste Camaleones si este formata din Solange, Mercedes, Federico, Lucio, Patricio, Cristina, Bruno si Lorena. Sunt draguti dar nu se compara cu RBD tongue (mai ales la voce). Sper sa te ajute si piesele lor le gasesti pe youtube la "camaleones". Cea mai frumoasa e Una Hermosa Historia.

| bicolor_1613 a răspuns:

Acea piesa este un soundark...
s'ar putea sa faca parte din repertoriul belindei[Albumul,, Sal de mi pel"].
nu stiu dac ai obs dar piesele care sunt incluse in telenovela sun cantate de ea, dar nu sunt terminate.
de ex piesa Belinda-Mi Religion nu este completa pe internet din cauza cu inq nu si'a lansat albumul, si nu poate dezvalui chiar tot.
Pupici!:*

| Bogdana a răspuns:

Sal de mi piel- Belinda http://www.youtube.com/watch?v=XN0f8V7LIfo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melodia cameleonii

| BeTheOne a răspuns:

Arata clar cine o canta! si nu e Belinda! Si pe mine ma intereseaza mult sa aflu cum se numeste melodia...Sau daca cei care o canta, au o formatie(cum erau cei din RBD)...si actori, insa se ocupau si cu cantatul.