| ionutomir a întrebat:

HI TPU:D, tocmai am dat de o trupa Hollywood Undead si deja imi place la nebunie muzica lor care este un fel de rock combinat cu rap(dar din ala cu injuraturi:)))iar pentru cine a auzit de aceasta trupa sa-si spuna parerea iar cel mai interesant comentariu va primi funba asa ca BAFTA:). Daca nu stiti de ei uitati am aia un link de pe Youtube
http://www.youtube.com/watch?v=arL2BqHD42A

Răspuns Câştigător
| Destrox a răspuns:

E tare!
Mie imi plac melodiile Hear me now, Bitches, Dead in ditches, No. 5, Young si cel mai tare Sell your soul

| Lady21 a răspuns (pentru Destrox):

Acum a aparut album nou si cea mai faina e New day happy

12 răspunsuri:
| vladvlad23 a răspuns:

Se cheama rap rock. Si mie imi place cum canta. Imi plac : bitches, everywhere i go, undead etc.

| ƒℓυχ a răspuns:

E super tare! Imi plac toate melodiile lor :X

| TheCody a răspuns:

Ii ascult de mai bine de un an si nu ma satur. Decat bitches ni no. 5, ti-as recomanda niste melodii de pe al doilea album(American Tragedy). Incearca Comming Back Down, Bullet, Mother Murder, Street Dreams, My town(si S.C.A.V.A, dar doar daca poti as traduci versurile altfel nu ti-o recomand)

| Sevenup a răspuns:

E misto trupa!
Imi place melodia Bitches happy
E geniala laughing

| CristianAnonymous a răspuns:

Mebrii trupei actuali: Da`Kurlzz(favoritul meu), Charlie Scene, Danny, Johnny 3 Tearrs,Funny Man,J-Dog...
Ma rog Danny, Charlie Scene si Da`Kurlzz imi plac la nebunie.
Si fosti mebri ai trupei au fost : Deuce si inca unul care era parca un cocalar.
Melodiile mele preferate sunt : Undead, Everywhere i go, Bitches, No.5, We are, Comin in hot, California, Medicine, Hear me now.

| Tєσ a răspuns:

Mie mi-au placut inca de la prima melodie si nu e melodie de-a lor care sa nu imi placa. Preferatele mele sunt: Lion, Pigskin, Up in smoke, Believe si Hear Me Now (My black dahlia a fost prima melodie love struck )

| Mistery98 a răspuns:

Ecea mai tare trupa ascl vreodata de mine o ascl din 2011 imi plk toate mel lor e cea mai tare trupa ar fi superr tare sa vina in Romania sa dea un concert ca eu sigur m-as ducelove struck

| Brighitaaa a răspuns:

Ador trupa doar ca nu pot sa retin numele sau poreclele lor laughing
Ador melodiile: undead,coming in hot,hear me now, young, everywhere I go love strucklove struck xD

| Andyᵗᵐ a răspuns (pentru Brighitaaa):

Nici eu..defapt eu nu retin nici ce am mancat.laughing

| Andyᵗᵐ a răspuns (pentru Brighitaaa):

Eu am inceput cu everywhere i go si apoi nu m-am mai oprit.Una dintre trupele mele preferate.

| SandraShAtat a răspuns:

Mother Murder, We Are, Dove and Grenade...are the best big grin