| mariatina a întrebat:

Hi TPU! Daca voi ati compune un cantec cum ar fi? Dar nu va bateti joc!

Răspuns Câştigător
| IIIx333III a răspuns:

Buna! Eu una am compus un cantec, dar sunt convinsa ca o sa mi-l furi... oricum, daca este ceva, sunt sigura ca este facut de mine. Am facut acest cantec atunci cand am visat un baiat, pe care il iubeam la nebunie. Deci acest cantec este despre iubire. {Iti dau doar refrenul}.
I'ts easy to drow
It's easy to go.
It's hard to meet you again.
It's easy to stay,
It's easy to play,
But it's hard to meet you again,
It's too hard to meet you again.

Funda?big grin

6 răspunsuri:
| shadovv a răspuns:

Prin a compune te referi la versuri sau la instrumental?
Uite un instrumental facu de mine:
http://www.youtube.com/watch?v=FhyusCrwF6o

| deea98 a răspuns:

Cum ar fi ce? Cum ar fi cantecul sau cum m-as simti? Nu am prea inteles intrebareathinking Paai, ar fi un cantec de dragoste sau despre prietenie daca la asta te referi.

| IIIx333III a răspuns:

Multumesc pentru fundita!

| LetyArob a răspuns:

Eu am compus 4 cantece.
Daca vrei sa iti zic versurile... da-mi un mesaj privat!
Dar sa nu le furi!

| stefaniacristina77 a răspuns:

Hei Mariatinalove struck! Pai ar fi un cantec lnistit care vorbeste de exemplu despre prietenia adevarata sau distractie.Multa Bafta^^

| PuffyPufosul a răspuns:

Pai cred c-ar fi de dragoste