| Nicubb a întrebat:

Hmm. Ma intrebam mereu ce a patit Michael Jackson si dc nu a mai fost popularizat. Stiam ca a fost acuzat de pedofilie cu minori. Este adevarat? Eu inainte sa moara nu am auzit de el si din aceea va intreb.

Răspuns Câştigător
| GeOrGyyyy a răspuns:

Nu nu este adevarat Michael Jackson este regele muzici el canta de la varsat de 5 ani pana ce a murit el a murit cum se aude pentru ca consuma pre multe medicamente asa ceva. Spre ca taim foat de ajutorr" si daca nu am sc tpt corecte porff'a iarta-ma pentru ca nu sunt romanca si am mai incurc cu scrisul acesta"