| Jigorugu a întrebat:

De curând procurorii din SUA au re-deschis o anchetă referitoare la cazurile de pedofilie Michael Jackson vs diverși minori ( la vremea aceea). Apar noi mărturii, declarații a unor martori, presupuse victime, familie/apropiați. Voi ce credeți, a fost sau nu MJ pedofil?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ce mai contează acum, e mort dar vezi discografia lui

| corbulalbrosu a răspuns:

Mai are vreo importanta. Mortii cu mortii, vii cu vii. Daca ti-a placut muzica promovata de el, atunci asculta-i piesele. Daca nu, atunci cu atat mai bine avem ocazia sa uitam de acest subiect.